Proforma

Bilimsel araştırma süreçlerinizde ihtiyaç duyacak olduğunuz proforma talepleriniz birkaç saat içerisinde yanıtlanmaktadır. Sağlıklı bir süreç yönetimi ve kesin fiyatlandırma süreci için ihtiyaç duyduğumuz bilgiler aşağıdaki gibidir:

  • Proje yürütücüsüne ait bilgiler (ad soyad, iletişim)
  • Proje adı
  • Proje numarası
  • Projenin amacı
  • Projeye ait test edilecek hipotezler

Bu bilgiler tarafımıza gönderildikten sonra alan uzmanı hocalarımız tarafından değerlendirilmekte ve ilgili fiyat teklifi pdf olarak hazırlanarak sistem üzerinden sizlere iletilmektedir.

Başvuru yapılacak kuruma göre de değişebilecek bilgi talepleri olabilmektedir. Eğer başvuru birimi tarafından özellikle proforma faturada olması gereken bilgiler söz konusu ise lütfen sistem üzerinden talep aşamasında bu bilgileri detaylı bir biçimde bizlere iletiniz.

Proforma talepleri sonucunda eğer hizmet alımı firmamızdan yapılacak ise, tüm analiz süreçleriniz online olarak yürütülmekte ve hizmet bedeline ait fatura e-fatura olarak düzenlenerek tarafınıza online olarak gönderilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Süreç Nasıl İşliyor?

Talep oluşturduğunuzda hipotezlerinizi, isteklerinizi, verilerinizi inceleyerek sizlere ulaşıyoruz. Önceliğimiz sizin isteklerinizden yola çıkarak, önerilerde bulunarak çalışmalarınızı daha güçlü hale getirebilmek için sizlerle iletişim kurarak nihai istekleri belirlemek. İstekler netleştiğinde sizlere fiyat teklifi gönderiyoruz ve kabul ettiğiniz andan itibaren süreç başlıyor. Örneğin 7 gün olarak seçtiğiniz analiz süresi için, 7 gün içinde sonuçlar sizlere iletiliyor. Sonuçları inceledikten sonra farklı bir analiz yapılmasını isterseniz “ek analiz” talebinde bulunabilirsiniz. Bu tamamen ücretsizdir.

Bu Süreçte Nasıl İletişim Kurabilirim?

İstatistiksel veri analizi süreci öncesi, süreç ve sonrasında bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 08508851256 numaralı hattımızı arayarak bilgi alabilir, soru sorabilir, istatistiksel veri analiz sürecinizi yöneten hocanız ile görüşebilirsiniz. Aynı zamanda siparişinize ait “yazışma” sekmesi ile hocanıza sorularınızı ileterek aktif olarak yazışma sekmesini kullanabilirsiniz.

Benim Çalıştığım Alan İle İlgili (Tıp, Diş Hekimliği Vb.) Benim Dilimden Anlayabilecek Hocalar İle Mi Çalışacağım?

Çalışmanız için talep oluşturduğunuzda sizlerin alanına göre hocalarımızı yönlendiriyoruz. Bu sayede alanızdaki terimleri, yapılan analiz türlerini, kullanılan yöntemleri bilen bir istatistik uzmanı ile iletişime geçmenin konforunu yaşayabilirsiniz.

Analizler İçin Teslimat Süresi Nedir?

Süreyi tamamen siz belirliyorsunuz. 12 saat – 30 gün arasında değişen seçeneklerden size uygun olan süreyi seçebilirsiniz. Ortalama bir süre için 7 gün seçebilir, acil bir analiz durumunda 12 saat içinde teslimat isteyebilirsiniz.

Sonuçları Hangi Formatta Alacağım?

Sonuçlarınızı 3 farklı formatta alabilirsiniz.
1. Tablo ve Yorum: Bu teslimat şeklinde analiz sonuçlarınız tablo, yorum ve grafikler halinde teslim edilir. Yorumlar istatistiksel olarak tüm detayları ile birlikte hazırlanır. Tablolar apa formatına uygundur. Eğer istediğiniz farklı bir tablo formatı olursa çalışmanın başında bize iletebilirsiniz.
2. Tablo: Bu teslimat şeklinde analiz sonuçları tablo olarak istediğiniz formatta talep edebilirsiniz. Tabloları gördüğünde yorumları yapabilen kişiler için uygun bir formattır. Dilerseniz örnek yorumlama tablo altına eklenir.
3. Program çıktısı: Bu teslimat şeklinde analizlerden elde edilen sonuçlar program çıktı dosyası veya excel dosyası içinde teslim edilir. Program çıktısını gördüğünde tablo şekline dönüştürebilen ve yorumlayabilen kişiler için uygundur.

Analiz Raporumu İnceledim, Birkaç Analiz Daha Yapılmasını İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Raporunuzu incelediğinizde eklenmesini istediğiniz yeni analizler için, raporunuzun sizlere teslim edildiği andan itibaren görecek olduğunuz “ek analiz” hakkınızı kullanarak ücretsiz olarak yeni isteklerinizi gönderebilirsiniz. Raporunuz güncellenerek sizlere tekrar iletilecektir.

Sesli Rapor Desteği

Veri analizi raporunuz için bizlerden sesli rapor talep edebilirsiniz. Sonuçlarınız video olarak adım adım anlatılacak ve sizlerde dilediğiniz zaman video açıklamaya ulaşıyor olabileceksiniz.